تبلیغات
☺☺☺☺☺☺☺سرگرمی آنلاین☺☺☺☺☺☺☺

☺☺☺☺☺☺☺سرگرمی آنلاین☺☺☺☺☺☺☺

نویسنده : kamyar gerami asl جمعه 7 مهر 1391, 01:17 ق.ظ

تقلب: یک سری اعمال ننگین در صورت با عرضه بودن واین کاره بودن شخص امتحان دهنده آخر عاقبت خوش وخرمی دارد.نوعی هلو برو تو گلو که با توجه به درجه درایت و تیزی معلم و مراقبان می تواند نوع هلویش از هسته دار و خاردار تا آب هلو با طعم موز و نمره مفتکی متغیر باشد.بیراهه ای که اتفاقا آخرش به هدف، اگر مناجاتها جواب بدهد، ختم می شود.یک نوع وسیله درس پاس کن نا مشروع و دریچه ای به سوی روشنایی...
شب امتحان: شب ظلمانی یلدا. شب مشکی دانش آموز. شبی که در آن قیافه معلم و خجالت در بین همکلاسان رژه می رود.در این شب انسان تمام مصائب تاریخ بشر را به صورت قلمبه و یکجا نوش جان می کند.یک نوع زلزله در میان ایام سال.شب چشمهای پف کرده ودهان های کف کرده.شب رقص و پایکوبی کلمات جزوه وکتاب بر روی سسلسله اعصاب محیطی ومرکزی دانش آموز. شب تنهایی و سرد که باید به بی کاری فکر کنی.
مراقب: موجودی ستم کار و ریا پیشه که متاسفانه چشم و گوش و باقی حواس را هم دارد. سیستمی که نقش دزدگیر منازل را سر جلسه ایفا میکند.گالری ضدحال. موجودی افسانه ای یک نوع تله موش زنده.
روزامتحان: روزی که در آن خورشید طلوع نمی کند. زمانی برای جفتک زدن اسب ها،لحظه ای که درآن دانشجو می خواهد سر به تن عالم و آدم نباشد. روز بدبیاری. روزی که درآن نگاه ها عمیق می شوند. روزلبخندهای استراتژیک. روزی که در آن دوست ودشمن با هم ودر کنار هم مسابقه می دهند.روز سخت جدایی و نمونه ای از روز معاد روحانی.
نمره: تبلور میزان دانش،مهارت وپارتی بازی استاد،بهانه ای همیشگی برای اعتراض. وسیله ای که استادبا آن چه ها که نمی کند! و خلاصه نمره یعنی اهداء آبرو تازه آنهم اگر نمره های قبلی چیزی به جا گذاشته باشند.
سؤال: یک نوع شعورسنج استاد ودانشجو. کلمات نفرت انگیزی که به نوبت وتک تک مثل نیزه درچشم دانشجو فرو میروند و لحظه به لحظه او را به عمق نادانی اش واقف تر می کنند.لورفتن آنها به حماسه سازی دانشجویان منتهی میشود. انواع مختلف آن از تشریحی تا تستی ضد حال و باعث اخم وبد وبیرا گویی منجر خواهد گشت.
استاد:
منبع علم، ژنراتوردانش، نیروگاه انسانیت، تبلوردانایی، کوه توانایی، مایه افتخارما، بابا تو دیگه کی هستی ترین موجود عالم، خودصفا، اند وفا، دارنده انواع واقسام شفا، ضدجفا، یاری گر ضعفا، معلم الخلفا ......دسته بندی : طنز ,» وبلاگ ما گسترش یافت ( جمعه 28 فروردین 1394 )
» شعری طنز و جالب از آقای رحیم رسولی ( چهارشنبه 21 آبان 1393 )
» عکس های دیدنی از نقاشی های دیواری ( پنجشنبه 26 دی 1392 )
» نسل ما ( پنجشنبه 26 دی 1392 )
» سوالی از حضرت علی و پاسخی بسیار جالب !!!!!!!!!!!حتما مطالعه کنید ( یکشنبه 7 مهر 1392 )
» “معمای جالب بیل گیتس” ( سه شنبه 15 مرداد 1392 )
» علت درس نخواندن ( یکشنبه 9 مهر 1391 )
» دانستنی های باور نکردنی ( یکشنبه 9 مهر 1391 )
» ۱۰ زن قد بلند تاریخ جهان + عکس ( یکشنبه 9 مهر 1391 )
» کاریکاتور افراد معروف ( شنبه 8 مهر 1391 )
» کاریکاتور های خنده دار از شخصیت ها ( شنبه 8 مهر 1391 )
» گوسفند چینی وارد کشور شد ( کاریکاتور ) ( شنبه 8 مهر 1391 )
» تفاوت گفتاری پسر و دختر در پای تلفن ( شنبه 8 مهر 1391 )
» سیر تکامل آقا پسرها ( شنبه 8 مهر 1391 )
» جک ( شنبه 8 مهر 1391 )
موضوعات

تبلیغات

لینکستان

کلمات کلیدی

آمار بازدید


کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

درباره ما


سلام. امیدوارم لحظات خوبی را در سرگرمی آنلاین سپری کنید.
آماده هر گونه تبادل لینک هم هستیم.
نظر یادتون نره.خوشحال می شم.
ایجاد کننده وبلاگ : kamyar gerami asl

کد متحرک کردن عنوان وب


Up Page